Kenzo Takada Avon Life Новинка 2017 « Avon Украина
C11 Дней до конца кампании: -1281 каталога

Kenzo Takada Avon Life Новинка 2017

Кензо Такада: «На пошуки жіночності в ароматах я б відправився до квітів»

Останнім часом Кензо Такада приватний гість в Москві: після запуску спільної колекції ароматів з Avon японський дизайнер і найбільший косметичний бренд готуються представити лінію одягу і аксесуарів. В інтерв’ю Кензо Такада розповів про улюблені аромати, своє розуміння жіночності та сексуальності, а також про любов до росіян жінкам.

«Мені завжди більше подобалися легкі, свіжі аромати, хоча я не проти і деревних нот в композиції. Що абсолютно точно не моя історія, так це нудотно-солодкі нюанси — занадто різкі, надто провокаційні. При цьому я знаю масу людей, яким ідеально підходять аромати саме з таким звучанням. Сам я завжди шукаю щось більш легке і ненав’язливе, наприклад, як аромати Avon Life. Я сам із задоволенням ношу чоловічу версію в повсякденному житті. До цього моїм беззмінним лідером був KenzoKi Bamboo Leaf.

 

Я не вітаю тему неприкритою сексуальності в парфумерії. Мені швидше до душі аромати, почувши які, ти навіть не зрозумієш, що саме відчуваєш в даний момент. Щось дуже акуратне, ніжне, недоступне для сторонніх очей. Найбільш чуттєвими і хвилюючими за своїм звучанням для мене завжди були ноти ірису і фіалки. Без перебільшення готовий визнати, що на пошуки жіночності в ароматах я б відправився до квітів.
Якби я створював аромат, натхненний російськими жінками, його флакон був би виконаний в світлих тонах і неодмінно з блискучою окантовкою. Композиція — дуже жіночна, яка захоплює тебе з першої секунди.

У творчості я черпаю натхнення в минулому моєї сім’ї. Так, символом колаборації з Avon Life стала фіалка, зображена на моєму родинному гербі. Вона ж присутня в композиції аромати, а також на флаконах, шарфах і упаковках.
Мені подобається поєднувати простоту і розкіш в своїх роботах, будь то створення одягу або ароматів. Наприклад, спільна колекція з Avon вийшла одночасно вишуканою та елегантною, але при цьому доступною абсолютно кожному. З самого початку, коли я прийняв рішення заснувати власний модний Будинок, я відмовився від ідеї шити тільки в Haute couture. Мені був цікавий більш широкий ринок, і я хотів, щоб мої речі були доступні для більш широкої аудиторії. При цьому мені завжди імпонувала розкіш, але я ніколи по-справжньому не займався Haute couture. Мій випадок досить складний.

В цьому році ми вирішили доповнити аромати Avon Life лінією аксесуарів та одягу, які будуть пов’язані між собою схожими квітковими мотивами. Як і на флаконах, тут ми зберегли романтичні орнаменти у вигляді дзвіночків і орхідей, які повторюються на кожній моделі колекції, — так створити ідеальний і при цьому цілісний образ на кожен день не складе рівно ніяких труднощів ».

New! Эксклюзивная коллекция ароматов LIFE для неё и для него от KENZO TAKADA