Условия оплаты заказов для представителей « Avon Украина
C11 Дней до конца кампании: -1281 каталога

Условия оплаты заказов для представителей

Кредит* для Представників

Що таке кредит*?
Збільшення ліміту кредиту*
Привілеї для учасників Програми «Президентський Клуб»
Тільки у Компанії Avon Ви отримуєте безвідсотковий кредит на продукцію. У вас є можливість спочатку отримати замовлення, а оплатити його протягом десяти днів від дати, що вказана в накладній-рахунку. Більше того, за умови своєчасного надходження оплати за замовлення – ліміт кредиту* вашого рахунку буде підвищено.
Досягніть рівня Президентського Клубу Представників та отримайте ліміт кредиту, на придбання продукції, до 18 000 грн.
* Під кредитом розуміється відстрочка платежу за замовлену продукцію

ЩО ТАКЕ КРЕДИТ*?

* Під кредитом розуміється відстрочка платежу за замовлену продукцію

ЗБІЛЬШЕННЯ ЛІМІТУ КРЕДИТУ

 

 

* Під кредитом розуміється відстрочка платежу за замовлену продукцію

ПРИВІЛЕЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ «ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КЛУБУ»

  1. Ваш ліміт кредиту* не знижується нижче рівня, який Ви здобули в Президентському Клубі!
  2. При досягненні рівня Президентського клубу, ви отримуєте підвищений ліміт кредиту (наприклад для рівня «Срібло» — 8000 грн)
  3. Ви втрачаєте підвищений ліміт кредиту* у випадку надходження грошових коштів (або електронного підтвердження оплати) на особовий рахунок в базу даних Компанії пізніше 21 дня від дати виписки накладної-рахунку. Ви також можете відновити підвищений ліміт кредиту, сплативши 3 замовлення поспіль своєчасно.
  4. При оформленні замовлення на суму, що перевищує Ваш поточний ліміт кредиту*, замовлення може бути оброблено лише за умови своєчасної попередньої сплати (або надходженні електронного підтвердження про оплату) різниці між сумою замовлення за цінами каталогу та лімітом кредиту за цінами каталогу. У випадку відсутності такої сплати, замовлення буде зменшено до суми ліміту кредиту згідно з правилами скорочення замовлення.
  5. Термін сплати замовлень – 10 (десять) банківських днів з моменту виписки Компанією накладної-рахунку. Кошти мають поступити на особовий рахунок не пізніше, ніж на 21-й день з дня виписки накладної-рахунку.

* Під кредитом розуміється відстрочка платежу за замовлену продукцію