Реєстрація в Avon без паспортних даних Україна « Avon Украина
C11 Дней до конца кампании: -1281 каталога

Реєстрація в Avon без паспортних даних Україна

Реєстрація в Avon без паспортних даних Стати Представником Ейвон без вказівки паспортних даних

Представник, який реєструється в Ейвон без надання паспортних даних — Експрес-представник.

Він може розміщувати замовлення на особливих умовах.

Будь ласка заповніть Анкету Експрес-Представника Avon

Общие данные

Адрес проживания

Совпадает с проживанием

Адрес регистрации/прописка

Адрес доставки

Опыт работы в Avon?

Нет, раньше не работала в Avon
Работал(а) представителем раньше
Работаю представителем сейчас

Мы придерживаемся строгих мер безопасности во время сбора, хранения и использования персональных данных. Ваши данные, которые Вы предоставляете AVON сайте www.avonu.com.ua строго конфиденциальны. Отправляя анкету регистрации Вы соглашаетесь с тем, что ваши данные будут использованы исключительно для регистрации Вас в компании AVON и получения Логина Представителя (Покупатель со скидкой) ВНИМАНИЕ!!! Во избежание двойной регистрации и блокировки Вашего аккаунта в компании Avon, после заполнения данной анкеты не оставляйте Ваши данные для регистрации на других сайтах.Ваша заявка будет обработана в течение 30 минут.

Анкета не заполнена

Еще нужно заполнить следующие поля: Отправить анкету с недостающими данными?

Експрес-представники Avon правила співпраці

Основні визначення

Експрес-Представник — фізична особа, покупець уклала з компанією електронний договір купівлі-продажу косметичної продукції AVON з ДП Ейвон Косметікс Юкрейн без надання своїх паспортних даних на сайті.

Експрес-Представником може стати:

Особа, яка має українське громадянство і досягла на момент укладення договору купівлі-продажу 18-річного віку до 80 років;
Особа, яка має українське громадянство і досягла на момент укладення договору купівлі-продажу віку 16 років при наявності письмової згоди / дозволу на укладення Договору купівлі / продажу косметичної продукції з ДП Ейвон Косметікс Юкрейн батьків
Громадяни інших держав / особи без громадянства, які досягли 18 років і проживають на території України

Розміщення, оплата і доставка замовлень

Експрес-Представники зможуть розмістити своє замовлення будь-яким зручним способом (через сайт, за допомогою СМС або мобільного додатка)

Вартість продукції, пороги знижок, плата за доставку замовлень, сервісні збори — все аналогічно умовам для Представників.

В поле ІНДЕКС ДОСТАВКИ вводиться 5-значний поштового відділення, на якому Представник Ейвон бажає отримувати свої замовлення.

Увага! Перше замовлення Представник отримує особисто і тільки в поштовому відділенні і пункти видачі Пікап-пойнт.

Розміщення замовлення Експрес представнику Avon можливо тільки при:

100% передоплатою
Правила переходу на умови оплати замовлень після отримання
Для того, щоб перейти на умови оплати замовлень після отримання, Експрес-Представнику необхідно надати свої паспортні дані в компанію через / Лідера / Координатора / Наставника, до особистої групі якого він відноситься.

Експрес-Представник може перейти на умови оплати після отримання, надавши свої паспортні дані в компанію, незалежно від терміну співпраці з Ейвон.

Інформація для Представників Avon, які мали заборгованість перед компанією Ейвон

Раніше, в разі необхідності відновлення співпраці з Представником, за рахунку якого був борг терміном 120 днів і більше, відновити співпрацю можна було не раніше, ніж через 17 Кампаній.
З метою спрощення і прискорення процесу відновлення співпраці з колишнім боржником, з Кампанії 13/2017 цей процес змінюється:

1. Представники, борг яких після закінчення 3 років оплатила Компанія, можуть відновити * співпраця з Компанією без оплати заборгованості на умовах:

Передоплати на шість активних Кампаній, якщо борг становив до 19,99 грн;
Постійної передоплати, якщо борг був 20,00 грн і більше.
2. Представники, які самостійно оплатили борг після 120 днів і до 3-х років, можуть відновити * співпраця з Компанією у зручний для них час на умовах:

Постійної передоплати, якщо борг був 20,00 грн і більше;
Передоплати на одну Кампанію, якщо борг становив до 19,99 грн.