Веганская косметика Avon «Distillery» « Avon Украина
C11 Дней до конца кампании: -1281 каталога

Веганская косметика Avon «Distillery»

Лайкни меня!Жми на кнопку!Поделись с друзьями!

Avon випустила веганські лінію косметики
Компанія Avon приєднується до веганам, представляючи нову серію засобів по догляду за шкірою.
Гігант індустрії краси запускає «Distillery» — колекцію з п’яти екологічних продуктів, в яких немає шкідливих хімічних речовин і компонентів тваринного походження.

В добірку увійшли: очищає засіб «Clean Break Cleanser», очищають олія для шкіри обличчя «Purify Facial Oil», денний крем з сонцезахисним фільтром «SPF 2F Day Cream», пудра «C-Shot Powder» і нічний крем «Sleep Potion Night Cream ». Є в цьому ряду продукти з низьким вмістом води і укладені в упаковку з перероблених матеріалів.

«Зростає число добре поінформованих і соціально відповідальних споживачів, перед якими дуже великий вибір товарів, — розповіла виданню WWD Джина Гура (Gina Ghura), директор Avon з інновацій. — За «Distillery» стоять роки наукових досліджень: тобто покупці отримують необхідні удосконалення і можуть бути впевнені в якості та безпеки наших інгредієнтів ».

Веганська косметична продукція зараз на підйомі, що співзвучно з ростом попиту на етичні та раціональні б’юті-формули. Так, що належить L’Oréal бренд макіяжу Dermablend Professional недавно повідомив, що планує виключити зі складу своїх коштів компоненти тваринного походження, забезпечивши їм на 100% веганські характер, а гігант роздрібної торгівлі Primark минулого місяця представив веганські косметичну лінію. Марки Kat Von D, Charlotte Tilbury і Millie Bobby Brown — все останнім часом виступили з веганські запусками.

Натуральна косметика Avon Distillery в Україні

Справжний відеоогляд новинки Avon Distillery